Parkovací dům Turgeněvova

WEB PROJEKTU
Parkovací dům Turgeněvova

Základní parametry

LokalitaBrno-Černovice Termín dokončenístavba dokončena Prodáno100%

Popis projektu

Nově vybudovaný parkovací dům je umístěn v Brně městské časti Černovice při ulici Turgeněvova 13, Vzhledem k malým kapacitám parkovacích míst v dané lokalitě je objekt určen pro potřeby obyvatel jak nově vybudované tak stávající zástavby z blízkého okolí.

Objekt je dvoupodlažní. V prvním nadzemním podlaží je umístěno 21 samostatných garáží a 7 parkovacích míst. Ve druhém podlaží je rovněž 21 samostatných garáží a 7 parkovacích míst. Podlaží jsou propojena dvěma venkovními schodišťmi a autovýtahem.

Vrata do objektu i vrata jednotlivých garáží jsou na dálkové ovládání. Plocha garáží cca 16,5 m2 a plocha parkovacích míst 14,0 m2. Každá garáž a parkovací místo má vlastní elektrickou zásuvku s podružným měřením.


KOMUNIKAČNÍ NAPOJENÍ

Objekt je umístěn na pozemcích, které se nacházejí v blízkosti významné radiální komunikace Olomoucká, jež umožňuje dobré dopravní napojení na centrum města Brna, kdy cesta do centra trvá cca 6 minut. Po této radiále je rovněž vedena městská hromadná doprava, kdy zastávka MHD je vzdálena 250 m. Z hlediska dopravní dostupnosti osobním automobilem je ve vzdálenosti 0,5 km od místa hlavní městský silniční okruhu s napojením na výpadovky k oběma dálnicím.


FINANCOVÁNÍ

Celá kupní cena je hrazena po podpisu Kupní smlouvy na vázaný projektový účet developera. 


REZERVACE GARÁŽE (PARKOVACÍHO MÍSTA)

Ústní rezervace je nezávazná a je sjednána na dobu sedmi dnů. ​
Pokud vyjádří klient i po uplynutí rezervační doby zájem o danou nemovitost je po vzájemném odsouhlasení textu Kupní smlouvy, smlouva podepsána.
Kupujícímu je nemovitost předána do užívání po uhrazení celé kupní ceny na projektový účet.

LOKALITA

Městská část Brno - Černovice se nachází ve východním sektoru města Brna. Velkou výhodou lokality je výborná dostupnost jak do centra města, tak na městský okruh, který je napojen na dálniční síť. Lokalita je velmi dobře přístupná do průmyslové zóny Černovická terasa, která je ve vzdálenosti 4 km.

Zobrazit dostupná stání