Byty Bolzáno

Byty Bolzáno

Základní parametry

LokalitaBrno-Černovice Počet podlaží v domě8 Počet bytových jednotek56 Počet komerčních jednotek7 Termín dokončenístavba dokončena Prodáno100%

Popis projektu

Tak je nazvána výstavba polyfunkčního domu, který je situován při západní straně pozemku podél ulice Turgeněvova v městské části Brno-Černovice. Jedná se o pozemek ve stávajícím sídlišti. Navržený polyfunkční dům je osmipodlažní a svou hmotou a dispozičním uspořádáním bude zajišťovat bariéru vůči dopravním stavbám, které se nacházejí severně od dané lokality.

V prvním nadzemním podlaží budou umístěny komerční prostory a technické zázemí domu. Komerční prostory budou sloužit jako obchodní prostory, kanceláře, které svým provozem neruší bydlení. Ve zbylých sedmi nadzemních podlažích jsou umístěny byty, které mají všechny obytné místnosti orientovány na jižní světovou stranu. Prostory, které jsou v bytech určeny ke skladování jsou orientovány na severní světovou stran.

Dům je funkčně rozdělen na dvě části v dokumentaci označené jako A a B. Každá část má samostatný vchod. Tyto části mají stejný počet bytů se stejnou dispozicí. Část domu B je v zrcadlové poloze k části domu A. Části nejsou vzájemně komunikačně propojené.

V celém objektu je umístěno celkem 56 bytů a 7 komerčních prostor. Na podlaží příslušné části domu se vždy nachází čtyři byty dispozičně řešené jako 2+kk, dva byty 1+1 a jeden byt 1+kk. Byty řešené jako 2+kk a 1+1 mají balkon nebo lodžii, byty 1+kk má pouze francouzská okna. Každé podlaží v příslušných částech polyfunkčního bytového domu je propojeno železobetonovým dvouramenným schodištěm a osobním výtahem.

Zobrazit dostupné byty