O společnosti
EP Brno Project

EP Brno Project

EP Brno Project je česká developerská společnost zaměřená na výstavbu a přípravu projektů, jako jsou rezidenční areály k bydlení, bytové a polyfunkční domy, rodinné domy, ale také na přípravu stavebních parcel, průmyslových areálů, komerčních objektů především v regionu Brna a jeho okolí.
 
Společnost má vlastní sídlo na tř. Kpt. Jaroše 28, 602 00 Brno. Je vedená pod spisovou značkou C 45003 u Krajského soudu v Brně, jako obchodní firma EP Brno Project s.r.o. s identifikačním číslem 26913054. Předměty podnikání má uvedeny inženýrská činnost v investiční výstavbě, realitní činnost, projektová činnost ve výstavbě, provádění staveb, jejich změn a odstraňování.

Informace

Jméno společnosti:

Založení:

Sídlo společnosti:

Právní forma:

Zaměření:
EP Brno Project, s.r.o.

2003

Brno, třída Kpt. Jaroše 28

Společnost s r.o.

Realitní Developer

Historie a současnost

Společnost byla založena v roce 2003. Během svého působení realizovala mimo Brno, také projekty v Praze, Karlových Varech a Kolíně. Jednou z hlavních oblastí, ve které společnost působí, je příprava území pro obchodní areály a bydlení rezidenčního charakteru. 
 
Firma Net Development s.r.o. v roce 2014 získala ohodnocení za výstavbu obytného komplexu v Brně-Líšni při ulici Houbalova za nejlepší realitní projekt, který byl zároveň v témže roce největším projektem na Jižní Moravě. V dalších letech pravidelně až do současnosti získává za své projekty k bydlení různá ohodnocení od veřejnosti nebo architektů. Dvou etapový projekt při ulici Houbalova se vyprodal ještě před dokončením samotné výstavby v celkovém počtu 200 bytových jednotek, 230 garážových stání, 210 sklepů a 6 komerčních prostor o celkové investici 402 mil. Kč. Dále společnost realizovala 3 projekty nadstandardního bydlení na Červeném kopci.

V letech 2017 a 2018 byl realizován projekt na Starém Brně v ulici Hybešova, kde se jednalo o bytový  dům s 15 byty a 9 ateliery. Další projekt v městské části Černovice s názvem Byty Bolzáno s 56 bytovými jednotkami. Mimo jiné také stojí za zmínku projekty nerezidenčního metropolitního charakteru Pavlovské Apartmány a Pavlovské Sklípky citlivě zasazené s ohledem na místní architekturu obce v CHKO Pálava.  Více projektů lze nalézt na našem webu www.netdevelopment.cz v sekci reference. 

V roce 2021 byla založena nová společnost EP Brno Project, s.r.o. jako subjekt navazující na dosavadní úspěšnou činnost developerské společnosti NET Development, s.r.o.. Nově vzniklá společnost EP Brno Project, s.r.o. (EPBP) se stala pevnou součástí silné skupiny EP Real Estate (EPRE), která tvoří jeden ze čtyř základních pilířů skupiny Energetického a průmyslového holdingu (EPH). Společnost vycházející ze zkušeností předchůdce NET Development, s.r.o., podpořená silným kapitálovým zázemí skupiny EPH, má za cíl navázat, pokračovat a rozvíjet developerskou činnost se zaměřením především na oblast jižní Moravy a města Brna.
 

Cíle

Důležitým cílem naší společnosti je poskytnout našim obchodním partnerům z řad právnických i fyzických osob kvalitní, rychlé a seriózní služby. Samozřejmostí je profesionální vystupování a časová flexibilita našich zaměstnanců. Naše společnost je připravena poskytnout našim obchodním partnerům právní servis a také zkušenosti a výpomoc při jednání s úřady.
Ocenění

Cena veřejnosti za Realitní projekt roku 2014 v oblasti jihomoravský kraj za bytový komplex v Brně Líšni.

Naši partneři

Koupelny Ptáček

Oberbank

Brno, Lidická 20

Unistav

dodavatel staveb

MUVATech

Brno, tř. Kpt. Jaroše 28

Pomáháme

Aktivity

DDM HROTOVICE

15 500 Kč | 2019
detail
Aktivity

SOLNIČKA

15 000 Kč | 2018
detail
Aktivity

HOSPIC U SVATÉ ALZBĚTY

12 400 Kč | 2017
detail
Aktivity

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s.

11 111 Kč | 2016
detail

CHCETE ZNÁT CENU VAŠÍ
NEMOVITOSTI?

NAŠI SPECIALISTÉ VÁM VYHOTOVÍ REÁLNOU TRŽNÍ NABÍDKU VAŠEHO DOMU NEBO POZEMKU